Orhan Çevik’ten Duygu Yüklü Teşekkür Mesajı

0

Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, eşi Sevilay Çevik’in Şube Başkanlığını yürüttüğü Polis Eşleri Derneği’nin şehit ve gazi emniyet mensuplarının yükseköğrenim gören çocuklarına burs desteği vermek için düzenlediği kermese destek veren kamu kurum ve kuruluşlar ile STK’lara teşekkür etti.

Polis Eşleri Derneği Antalya Şube Başkanlığı’nın, İl Emniyet Müdürlüğü ile birlikte 11-12 Kasım tarihlerinde Konyaaltı Kent Meydanı’nda şehit, gazi emniyet mensuplarının yükseköğrenim gören çocuklarına burs desteği sağlamak amacıyla düzenlediği kermese gösterilen yoğun ilgi emniyet teşkilatını memnun etti. Katılımın yoğun olduğu kermes bir ve beraberlik ile dayanışmanın önemli olduğu duygusunun bir kez daha yaşanmasına neden oldu.

ANTALYA İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik eşi başta olmak üzere katılımcılara duygu yüklü bir teşekkür mesajı yayımladı. Çevik mesajında;

“Polis Eşleri Derneği Antalya Şube Başkanlığı görevini yürüten eşim Sevilay ÇEVİK koordinesinde Şehit, Gazi ve Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın yükseköğrenim gören çocuklarına burs desteği sağlamak amacıyla 11-12 Kasım tarihlerinde ilimiz Konyaaltı Kent Meydanı’nda Emniyet Müdürlüğümüz ile birlikte Kermes Etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Kermesimizin düzenlenmesinde büyük emek ve gayretleri olan kıymetli eşim Sayın Sevilay ÇEVİK  ile birlikte görev alan tüm hanımlara, sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getiren Emniyet Müdür Yardımcılarımıza, kermesin her safhasında fedakârca görev yapan Şube Müdürlerimize, İlçe Emniyet Müdürlerimize/Amirlerimize ve birim uhdesinde görevli tüm personelimize, gece kermes alanımızdaki gözümüz kulağımız olup gündüz görevimizi güvenle yerine getirmemizde emeği büyük Çarşı ve Mahalle Bekçilerimize, hem hazırlık sürecinde hem kermes süresince deyim yerinde ise canını dişine takarak çalışan Aşçılarımızdan Teknisyen Yardımcılarımıza, Genel İdare Hizmet Memurumuzdan  Uzmanlarımıza, Şehit ve Gazi ailelerimize, ayırt etmeksizin ailemizin içinde yer alan ismini sayamadığım tüm Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensuplarımıza ve kıymetli ailelerine çok teşekkür ediyorum. Eksik olmayın. Dilerim birlikteliğimiz ve gönlü yüce etkinliklerimiz daim olsun.

Eğitim gibi ulvi bir amaç için bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz kermesimize katılımları ile bizleri onurlandıran başta Sayın Valimiz olmak üzere, gerek kermes alanında bizi yalnız bırakmayarak, gerek gönderdikleri mesajlarla, çiçeklerle Türk gençliğine ve bu nadide gençliğin eğitimine olan hassasiyetlerini vatanseverliğini, alicenaplığını, cömertliğini, yardımseverliğini en saf biçimde gösteren değerli meslek büyüklerimize, protokolümüzün kıymetli üyelerine, kamu kurum ve kuruluşlarına, siyasi parti temsilcilerine, sivil toplum örgütlerine, kermesimizin düzenlenmesinde ve tahsisinde destek olan Konyaaltı Kaymakamlığı ve Konyaaltı Belediye Başkanlığı’na, Gazipaşa’dan Kaş’a kadar sesimizi duyuran Basınımızın Güzide Temsilcileri ile maddi ve manevi destek veren saygıdeğer Antalyalı Hemşehrilerimize Şahsım, Eşim, Ailem ve teşkilatım adına minnet ve şükranlarımı sunarım.

Devletimizin ve Milletimizin selameti uğrunda canlarını esirgemeyen Aziz Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, Kahraman Gazilerimizi minnetle yad ederek, emekli olan ve halen görevi başındaki teşkilat mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” ifadelerine yer verdi.