Rüya Gibi Bir Düğünle Hayatlarını Birleştirdiler

0

Aybüke & Efekan çiftinin Manavgat’ta yaktıkları mutluluk meşalesi İstanbul / Beylerbeyi Gül Sultan Yalısı’nda yapılan muhteşem bir düğün töreniyle yürekleri ısıttı. Kilometrelerce uzakta gerçekleştirilen düğünün rüzgarı, Manavgat’ta tatlı bir esinti oluşturdu.

Sosyetenin ünlü ve nüfuzlu simaları, geçen hafta sonu, birbirine gönül veren iki gencin hayatlarını resmi olarak birleştirmesine tanıklık etti.

Her iki gencin aile ve yakınlarının yanı sıra sosyetenin tanınmış isimlerini bir araya getiren bu gösterişli düğün İstanbul / Beylerbeyi Gül Sultan Yalısı’nda gerçekleşti. Nikahı Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün kıydı.

Aybüke Ünal ile Efekan Yazgan, önce lüks yalıda bembeyaz güllerle süslenen bir platformun önünde ölünceye kadar birbirlerine sadık kalacaklarına ve birbirleriyle yaşayacaklarına yemin etti. Sonra da yalının bahçesinde uzun süre unutulmayacak bir resepsiyon verdiler.

Aybüke & Efekan Yazgan’ın nikâh şahitliklerini yapan isimler arasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Dr. Âdem Uslu gibi isimlerin olması dikkat çekti. Geline evlilik cüzdanını Ali Koç takdim etti.

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak Aybüke & Efekan Yazgan çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.