Kara, “Burada Mustafa Kemal’in Ruhu Var”

0

İki bin 300 yıl önce ticaretin önemli bir liman kenti olarak pazarlarında esir kölelerin satıldığı Side’de bugün sevgi, barış ve kardeşlik naraları atıldı. Side halkı CHP’nin Manavgat Belediye Başkan Adayı Dr. Niyazi Nefi Kara’yı bağrına bastı.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı Side’de 7. Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine katılım sağlayan yoğun kalabalık hep bir ağızdan; “Başkan Nefi Kara’ tezahüratında bulundu. Coşkulu kalabalığın arasına karışarak her bir vatandaşla tek tek tokalaşan, hatır soran Kara, “Burada Mustafa Kemal’in ruhu var’ dedi.

“Halkın Doktoru, Halkın Başkanı Olacak”

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Oykun Başar, ‘Halkın doktoru, halkın başkanı olacak’ diyerek başladığı konuşmasında; “Biliyorsunuz ki önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Şükrü Sözen başkanımızın 15 yıl boyunca Manavgat’ta gerçekten çok güzel hizmetleri oldu. Side’yi tekrar marka haline getirdi. Artık yeni bir döneme girdik ve adayımız Sayın Niyazi Nefi Kara. Kendisinin hem milletvekilliği hem de doktorluğu döneminde halkımıza çok faydası oldu. Her zaman size bir telefon kadar yakın oldu. Bu çalışmaları da “Halkın Doktoru” diye anılmasına neden oldu. Sizlerin desteğiyle de Manavgat’ımıza belediye başkanı olarak hizmet edecek. Her zaman sizlerle beraber ve bir olacak. “Halkın Doktoru” “Halkın Başkanı” olacak”. Ben, sizlerden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek için de destek istiyorum. Muhittin başkanımız ilçeler bazında en büyük 2’nci yatırımı Manavgat’a yaptı. Antalya’da Muhittin Başkan, Manavgat’ta da Nefi Kara Başkanımız göreve gelirse çok daha güzel işlere imza atacaklar” dedi.

“Mutlu Kent, Mutlu İnsan En Önemli Projemiz Olacak”

Mutlu kentin mutlu insanlarla olacağını belirten CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, kent halkının gece gündüz demeden yanında olacağının sözünü verdi. Başkan Adayı Kara, “Önümüzdeki süreçte bu birlikteliğimiz artarak devam edecek. Side’nin kendi alanında bir marka değeri var. Burada Anadolu’dan bir rüzgâr gibi esen Mustafa Kemal Atatürk’ün ruhu var. Bugün 7’nci seçim ofisimizi açıyoruz. Bu kardeşliği ve birlikteliği tüm Manavgat’ta yaşatacağız. En büyük projemiz Manavgat’ta yaşayan insanların yüzünün daha çok gülmesi ve mutluluk içerisinde yaşaması olacak. Temel prensiplerimiz var.15 yıldan beridir olduğu gibi erişebilir bir Manavgat Belediyesi olmaya devam edeceğiz.  Bir kardeşiniz olarak sizlere en az yüreğiniz kadar yakın olacağım. “Halkçı Belediyecilik” ve “Katılımcı Belediyecilik” bizim boynumuzun borcu olacak. Bu mahallede bir projeye yapacaksak birlikte karar alacağız. Siz olmazsanız bu eserlerin bir anlamı olmaz. Side’de yaşayan insanlar Side ile ilgili karar verecek. Side kültürünü bütün dünyaya anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, projelerini anlattığı bir sunum gerçekleştirdi.

default