Tatar Ailesi’nden Siyaseti Buluşturan Açılış

0

Kaliteli hizmet anlayışıyla beyaz eşya ve küçük ev cihazlarında Manavgatlıların öncelikli tercihleri arasında yer alan Arçelik Mağazaları’nın 5. Şubesi, Mimar Sinan Mah. Tınaztepe Cad. (SGK Yanı) açıldı.

Tatar Ailesi’nin, Arçelik Mağazaları’nın 5. Açılış törenine siyasiler, iş insanları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılışa Dışişleri eski Bakanı AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Tuba Vural Çokal, siyasi partilerin ilçe başkanları, Manavgat Belediye Başkanı adayları ile çok sayıda davetli katıldı.

Çavuşoğlu, istihdam, ekonomi ve büyüme demek

Kurdele kesimi öncesi kısa bir konuşma yapan Mevlüt Çavuşoğlu, 31 Mart yerel seçimlerine atıfta bulunarak, tüm adayların sahada güzel bir şekilde çalıştığını söyledi. Çavuşoğlu, “ Tatar ailesinin yatırımlarını arttırması istihdam demek. Ekonomi demek. Büyüme demek. Daha öncede açılışlarına katıldığım ata dostlarımın Manavgat’a kattıkları artı değer için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Yaklaşan yerel seçimin bir demokrasi şöleni havasında geçeceğine inandığını belirten Çavuşoğlu, ” İki doktor adayımızın yanı sıra diğer belediye başkan adaylarımızın aramızda olmasını çok değerli buluyorum. Bu bir demokrasi yarışı. Her şey Antalya ve Manavgat için!” diye konuştu.

Mehmet Tatar, “Dedemin açtığı yoldan yürüyoruz”

İşletme sahibi Mehmet Tatar, dedesi merhum Mehmet Tatar’ın; ‘Bir lokma bir hırka’ felsefesini içselleştirerek açtığı bu yolu yürümenin ve sürdürmenin ailesinin tek amacı olduğunu belirttiği konuşmasında; “ En son trendlere uygun şekilde düzenlediğimiz mağazamızda müşterilerimize beklentilerine uygun hizmet vermek birinci görevimiz. Dedem merhum Mehmet Tatar’ı burada bir kez daha rahmetle anarken, açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran tüm davetlilerimize şahsım ve ailem adına teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Açılış duasını Manavgat İlçe Müftüsü Abdullah Eroğlu’nun yaptığı Tatar Ailesi’nin Arçelik Mağazaları’nın 5. Şubesi açılış kurdelesi ‘Hayırlı ve Bol Kazançlar’ dilekleriyle kesilirken törene katılan davetliler, bu güzel ana alkışlarıyla eşlik etti.