MHP A. Adayından Yuvaya Ziyaret

0

MHP Manavgat Belediye Başkan A. Adayı Salih Çiftci, aralıksız olarak sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında ‘Yuvam’ dediği Manavgat Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nı (MASMO) ziyaret ederek meslektaşlarıyla bir araya geldi.

                           Çiftçi, “Yuvamda ailemle birlikteyim”

Geçtiğimiz günlerde AK Parti ve MHP ilçe başkanlarını ziyaret eden Çifti’nin, bu kez durağı MASMO oldu. Başkan Sabri Keskin ve yönetimiyle olmaktan gurur duyduğunu belirten Çiftçi, “Yuvamda, ailemle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

MHP A. Adayı Mali Müşavir Salih Çiftçi ziyaretin ardından yaptığı açıklamada “Kuruluşundan bu yana mensubu olduğum Manavgat Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret ederek meslektaşlarımın desteklerini ve hayır dualarını aldım. Gösterdiği ilgi ve samimi yaklaşımlarından dolayı Manavgat Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Sabri Keskin’e ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

MASMO Başkanı Sabri Keskin, “ Onur duyduk”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MASMO Başkanı Sabri Keskin ise, , “sektörümüze yönelik sorunları bilen, mali müşavirler ailesini en iyi şekilde temsil edebilecek ve sorunlara çözüm üretebilecek meslektaşlarımızın kutsal bir göreve aday olmaları bizleri gururlandırıyor. Odamızdan çıkan aday adaylarına parti ayrımı yapmaksızın yerel seçimlerde desteğimiz olacaktır.  Yerel yönetimde ve belediye meclisinde meslektaşlarımızın bulunması sektörümüzün değerini kanıtlaması açısından önemlidir. Salih kardeşimize çıktığı bu kutlu yolda başarılar dilerim “ dedi.

Çeşitli ikramlarla devam eden görüşmede, Manavgat ve sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.