Sırtköy Mahallesi Grup Yolu asfaltlanıyor

0

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat ilçesinde Sırtköy Mahallesi’nin kullandığı 16 kilometrelik grup yolunda asfaltlama çalışmasına başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Manavgat’ta bozulan yolların yapımına devam ediyor. Ekipler, altyapısı tamamlanan 16 kilometrelik Sırtköy Mahallesi yolunda asfaltlama çalışmasına başladı. Grup yolunda daha önce güçlendirme, büz ve şarampol çalışmaları yapılmıştı. Çalışmalar tamamlandığında grup yolu güvenli ve konforlu hale gelecek.

Muhtar Mehmet Çil, “Tonajlı araçlar yolumuzu bozdu”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir, Sırtköy Mahalle Muhtarı Mehmet Çil ve mahalle sakinleri ile birlikte yapılan sathi asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyerek, bölge halkına hayırlı olmasını diledi. Sırtköy Mahalle Muhtarı Mehmet Çil,  “2021 yılında çıkan büyük Manavgat yangınından sonra kesilen ağaçların taşınması sürecinde tonajlı araçlar yolumuzu bozdu. Bozulan yolumuzun asfaltlanmasını Başkanımız Muhittin Böcek’ten talep ettik. Ekiplerini gönderdi ve kısa zamanda altyapısını tamamladı. Asfaltlama çalışması başladı. Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkür ediyorum” dedi.