Mutluluk ve Hüzün Bir Arada

0

Havva –Raşit Doğan Enhoş (Merhum) kızı Dilşat Enhoş, Aysu Özkılıç-Haldun Ziya Uraz’ın oğlu Onur Uraz ile dünya evine girdi.

Hasbahçe Kır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen görkemli evlilik töreninde sevenleri ve dostları, genç çifti yalnız bırakmadı, mutluluklarına tanıklık etti.

Salonda, mutluluğu yanı sıra sevgi ve özlemle yâd edilen merhum Raşit Doğan Enhoş’un üzüntülü anıları da vardı.

Dilşat-Onur çifti havai fişekler eşliğinde salona geldi. İlk danslarını gözlerini birbirlerinden ayırmadan, büyük bir mutlulukla yaptılar. İlk dans sonrası davetlilerde, genç çifte eşlik etti.

Genç çiftin düğününde sürpriz konuklar da vardı. Çiftin Şili’den gelerek düğüne katılan arkadaşlarına yoğun ilgi gösterildi.

Pasta kesimi ve takı töreni sonrasında davetliler orkestranın seslendirdiği birbirinden güzel eserler eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Dilşat-Onur çiftinin düğün törenine, İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İlçe Başkanı Hüseyin Ergen ve ilçe yöneticileri, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, CHP İlçe eski başkanı Mustafa Akkuzu ile çok sayıda davetli katıldı.

Sanırım gecenin özetini merhum Raşit Doğan Enhoş’un başkan adaylığı günlerinde yakın çalışma arkadaşlarından Perihan Aydın Gödek’in sözleri özetlemektedir.

“Emanetin ehil ellerde. Vefa imandandır”

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak AV. Dilşat Enhoş ile Dr. Öğr. Gör. Onur Uraz’a bir ömür boyu mutluluklar dileriz.