Görkemli Sünnet Düğünü

0

Selhan Ebru – Mali Müşavir Burak Karaçoban oğulları Nihat Güney’in sünnet düğünü Kaplan Garden Kır Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Nihat Güney’in erkekliğe ilk adımını attığı bu mutlu gününde dostları, aileyi yalnız bırakmadı.

Nihat Güney salona at üzerinde geldi. Atın üstündeki rahat tavırlarıyla usta bir binici olduğu izlenimini verdi. Ayrıca animasyon ekibinin çizgi roman kahramanları kıyafetleriyle çeşitli etkinliklerde bulunması başta çocuklar olmak üzere davetlileri de eğlendirdi.

Sünnet Düğünü töreni profesyonel halk oyunları ekibinin eşliğinde Nihat Güney’in Zeybek oyunuyla başladı. Nihat Güney’in Ege yöresi oyunu misafirler tarafından çok beğenilerek, dakikalarca alkış aldı.

Selhan Ebru- Burak Karaçoban çifti yıldızların altında ilk danslarını yaptı. Davetliler mutlu çifti pistte yalnız bırakmayarak, eşlik etti.

Saz ekibinin Ankara yöresinin oyun havalarını çalmaya başlamasıyla pistte hareketlilik yaşandı. Davetliler gönüllerince eğlendiği bir gece yaşadılar.

Pasta kesimi ve takı töreninden sonra orkestranın seslendirdiği parçalar eşliğinde davetliler, gecenin ilerleyen saatine kadar unutamayacakları bir gece yaşadı.

Ailenin hiçbir masraftan kaçınmadığı görkemli sünnet düğününde erkekliğe ilk adımını atan sevgili Nihat Güney’e Manavgat Gerçek gazetesi olarak darısı inşallah düğününe dileklerimizi iletir, huzurlu, mutlu ve sağlıklı yarınlar temenni ederiz.