Milli Yol Partisi’den kurultaya davet

0

Milli Yol Partisi (MYP) Manavgat İlçe Başkanı Ali İhsan Kılınç 30 Ekim’de Ankara’da geçekleştirilecek partinin büyük kurultayına Manavgat halkını davet etti.

Milli Yol Partisi’nin 30 Ekim Pazar günü Ankara Atatürk Spor Salonu’nda saat 10.00’da gerçekleştireceği 1. Olağan Büyük Kongresi için tüm hazırlıkların tamamlandığına vurgu yapan Kılınç, “Bir şey değişecek, Her şey değişecek” sloganıyla yola çıktıklarını savundu.

Partisinin, “Adalet, liyakat, üretim” sarmalında refahı yüksek bir toplum yaratmak için planlar ve projeler geliştirdiğini ve çıktıkları bu yolda amaçlarına ulaşmak için hiçbir gücün karşında boyun eğmeyeceklerini dile getiren Kılınç, “Bizler direnmeyi ve boyun eğmemeyi liderimiz merhum Muhsin Yazıcıoğlu’ndan öğrendik.” Diye konuştu.

Milli Yol Partisi İlçe Başkanı A. İhsan Kılınç, kurultaya katılmak isteyen vatandaşlar için Cumartesi Günü AKM önünden saat 23.00’de otobüs kaldıracaklarını gelmek isteyen vatandaşlara ev sahipliği yapmanın onuru içinde olacaklarını sözlerine ekledi.