Karneni Göster Kitabını Al

0

Türkiye İş Bankası’nın çocuklara küçük yaşlardan itibaren okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla yürüttüğü kampanya çerçevesinde öğrenciler kitaplarını banka şubelerinden almaya başladılar. TİŞ Bankası Sanayi Şubesi’nden kitaplarını alan öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi.

14 yılda 14 milyonu aşkın kitap

İş Bankası’nın çocuklara küçük yaşlardan itibaren kitap okuma alışkanlıklarını kazandırmak, onların hayal güçlerini geliştirmek, merak duygularını uyandırmak, bilim ve akıl yolunda kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı kampanya kapsamında 14 yılda 14 milyonu aşkın kitap çocuklarla buluşturuldu.

Kampanyada bu yıl Arthur Conan Doyle’un kaleme aldığı “Sherlock Holmes’un Maceraları” ile Frances Hodgson Burnettt’in yazdığı,  okuyucuyu gizemli bir maceraya sürükleyen “Gizli Bahçe” adlı eserler sunuluyor.

“Karneni Göster Kitabını Al” kampanyasını her yıl sabırsızlıkla beklediklerini söyleyen üç öğrenci bankanın sanayi şubesine gelerek kitaplarını almanın sevincini yaşadılar. Öğrenciler, güvenlik görevlisiyle de fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdiler.