Süper Lig Takımlarını Kıskandıracak Yönetim

0

Manavgat Belediyespor Kulübü yeni yönetimini seçti. Kulüp Bakanlığına Manavgat Belediye Başkanı Dr. Niyazi Nefi Kara oybirliğiyle seçildi. Yönetim kadrosunda turizm yatırımcısı iş insanlarının ağırlıklı olması dikkat çekti.

Manavgat Belediyespor’un Olağan Genel Kurulu Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Genel Kurulda, başkan seçiminin yanı sıra, denetim kurulu asil ve yedek üyeleri de seçildi.

Kara’dan Şükrü Sözen’e teşekkür

Manavgat Belediyespor’un daha da ileriye taşınması ve güçlendirilmesi için kararlılıkla çalışacaklarını belirten Niyazi Nefi Kara, kulübün sportif başarılarına katkı sağlamayı hedeflediklerini vurguladı. Ayrıca, kulüp üyelerinin katılımıyla gerçekleşen genel kurulun, kulübün geleceği açısından büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Başkan Kara, “Bugüne kadar ki çalışmalarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederim. Spora ağırlık vermek istiyoruz. Hem moral motivasyon noktasında hem de sağlıklı bir kent noktasında sporun önemini biliyoruz. Futbol da bu sporların başında geliyor. Manavgat Belediyesi olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. Daha güzel, daha huzurlu, daha güçlü bir Manavgat için hep beraber mücadele edeceğiz. Bugüne kadar emeği geçen herkese başta önceki başkanımız Şükrü Başkan olmak üzere teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Yönetimde otel işletmecileri ağırlığı

Manavgat Belediyespor’un yönetim kurulu kadrosu ağırlıklı olarak otel işletmecilerinden oluşturuldu. 19 kişilik asil yönetim kurulu listesinde 11 otel işletmecisinin yanı sıra 4 belediye meclis üyesi ismin yer aldığı görüldü.

Manavgat Belediyespor’un yönetim kadrosu şu isimlerden oluştu: