Vali Şahin’in Kurban Bayramı Mesajı

0

Antalya Valisi Hulusi Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla kutla mesajı yayımladı. Vali Şahin, “Bu özel günlerde, sevdiklerimizle bir araya gelerek,  bayramın getirdiği manevi atmosferde, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın, kalplerimizi sevgiyle doldurmanın önemini bir kez daha hatırlıyor, kardeşlik duygularını güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Antalya Valisi Hulusi Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Antalyalılar,

Kurban Bayramı’nın manevi huzuru ve sevinci hepimizin üzerine olsun. Bu mübarek günlerde, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerini yaşamak ve yaşatmak dileğiyle, bayramımızı kutluyorum.

Bu özel günlerde, sevdiklerimizle bir araya gelerek,  bayramın getirdiği manevi atmosferde, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın, kalplerimizi sevgiyle doldurmanın önemini bir kez daha hatırlıyor, kardeşlik duygularını güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Antalya’mızın güzellikleri içinde, dostluk ve kardeşlik bağlarını daha da kuvvetlendiriyoruz.

Kurban Bayramı’nın, barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyor, bu bayramın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Küskünlüklerin sona erdiği, gönüllerin bir olduğu, sevgi ve muhabbetin arttığı bir bayram diliyoruz.

Bayram nedeniyle artacak hareketliliğin bayramımızı yas gününe çevirmemesi için trafik kurallarına ve alınan tedbirlere azami dikkat etmemiz gerektiğini,  bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Ülkeyi bize hediye eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, milletimizin huzur ve güvenliği ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını esirgemeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor

Siz sevgili Antalyalıların ve bayramda şehrimizde bulunan misafirimizin, tüm İslam âleminin, Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, bayramın huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”