Emniyetten Engellilere Tekerlekli Sandalye Desteği

0

Merkezi Almanya /Nürnberg’de bulunan Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Konfederasyonu başkan ve vakfın üyeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere tekerlekli sandalye ve kıyafetleri İl Emniyet müdürlüğüne teslim etti.

Merkezi Almanya Nürnberg’ de bulunan Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Konfederasyonu Genel Başkanı Cengiz Hocazade, merkezi Antalya’da bulunan Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı 2. Başkanı n Feyzullah ARSLAN ve vakıf üyeleri İl Emniyet Müdürü Ohan Çevik’i ve İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Kardeş şehir Nürnberg’den Emniyete anlamlı ziyaret

Türkiye’de ve dünyadaki engelli ve yaşlı insanların engellerini ortadan kaldırmak, engelsiz yaşamaları için gerekli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan vakıf, hayırseverlerin katkısıyla emniyet birimlerine vatandaşların hizmetine sunulmak üzere tekerlekli sandalye ve kıyafet desteğinde bulundu.

Dayanışmanın asil ruhuna dikkat çeken Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK, hayırseverliğin sahip olunanları bereketlendirdiğini, ölçüsü ne olursa olsun ihtiyaç sahiplerine bir nebze olsun katkıda bulunabilmenin toplumsal ilişkilerin kalitesini arttıracağını vurguladı.

Çevik, “Hayırsever vatandaşlara selam olsun!”

Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik, duyarlılıklarından dolayı vakıf başkan ve üyelerine teşekkür ederek, Antalya’nın kardeş şehri Nürnberg’de bulunan hayırseverlere selamını iletti.

 Konfederasyon Genel Başkanı Cengiz Hocazade ise; Antalya’nın ne kadar güvenli bir kent olduğunun bilindiğini ve Antalya Polisinin güvenlik alanında verdiği hizmetlerin yakından takip edildiğini, başarılı çalışmalarından dolayı Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik nezdinde Antalya Emniyet Müdürlüğü personeline teşekkürlerini ileterek, başarılarının devamını diledi.