Başkan Kara şehit evini ziyaret etti

0

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, geçtiğimiz gün şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Manavgat Belediyesi adına güreşen pehlivanlar da Başkan Kara’ya eşlik etti.

Taziye çadırında Antalya Valisi Hulusi Şahin ve Manavgat Kaymakamı Adil Karataş’la bir araya gelen Kara, güncel konularla ilgili kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Başkan Nefi Kara’nın taziye ziyaretinde pehlivanlarla birlikte belediye başkan yardımcıları ile meclis üyeleri de hazır bulundu. Başkan Kara, Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Şen’in Manavgat’ın Çakış mahallesinde bulunan taziye evinde, şehidin Babası İsmail Şen ile sohbet ederek acısını paylaştı. Taziye ziyareti, okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların ardından son buldu.

Ailenin her zaman yanında olacağız

Şehit ailesinin acılarını paylaşarak, şehit yakınlarıyla sohbet eden Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, acı haber karşısında kahrolduklarını belirterek şehide Allah’tan rahmet dilediğini söyledi. Başkan Niyazi Nefi Kara, “Manavgat Belediyesi olarak milletimizin kutsal emaneti olan aziz şehidimiz Mustafa Şen kardeşimizin ailesinin her daim yanındayız. Bu vatan topraklarında canlarını ve kanlarını vererek huzur içerisinde yaşamımızı sağlayan tüm şehit ve gazilerimiz bizim için kutsaldır. Mustafa kardeşimiz, inşallah Peygamber Efendimize komşu olacaktır.” dedi.