Kepezspor’un yükselişi

0

Futbolda 2. Lig, Hentbolda 1. Lig’e yükselen ve diğer branşlarda şampiyonluk mücadelesi süren Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün Başkanı Hakan Çatal, antrenörleriyle motivasyon toplantısı yaptı.

Kepezspor 2. Lig’te top koşturacak

Başarılı bir sezon geçiren Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, antrenörleriyle yaptığı motivasyon toplantısında yeni şampiyonluklar yolunda işbirliği yapılmasını istedi. Sezonu tamamlanan futbolda 2. Lig, kadın hentbolda 1. Lig’e yükselen kulübün basketbol ve voleybol takımları da, 2’inci yükselme mücadelesini sürdürüyor.

Belediyenin desteği büyük

Bireysel sporlarda da Antalya ve Türkiye ölçekli madalyalar kazanan sporcuların olduğunu hatırlatan Başkan Çatal, branşlar arasında dayanışma yapılmasını istedi. Kepez Belediyesi’nin sunduğu imkânlar ile daha fazlasını da yapabileceklerini belirten Çatal, “Altyapıdan yetiştirdiğimiz sporcularımız ile Antalya’nın marka spor kulübü olduk. Alttan gelen spor öğrencilerimizin üst liglerde oynama isteğini karşılayabilmemiz için, sürdürülebilir şekilde başarılı olmaktan başka çaremiz yok.” diye konuştu.