Başhekim Mehmet Deniz’in 23 Nisan Kutlama Mesajı

0

Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Deniz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 104. Yılının önemine dikkat çeken Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Mehmet Deniz kutlama mesajında;

“Sevgili çocuklar; Ülkemizin en değerli varlığı olarak, geleceğimizin güvencesi, yaşam sevincimiz ve umudumuzsunuz. Sizlere düşen görev, dürüst, çalışkan, vatanına ve milletine faydalı başarılı fertler olmaktır. Bu görevi en güzel şekilde yapacağınıza ve bu mirasa en güzel şekilde sahip çıkacağınıza olan güvencimiz tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi en derin saygı ve rahmetle anıyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 104. yılını, Milletimizin ve Cumhuriyet’imizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerine yer verdi.