Sorgun Çamlığı’nda Yangın

0

Robinson Otel’in doğu kısmında yer alan Sorgun Çamlığı’nda sabah saatlerinde çıkan yangın yüreğimizi ağzımıza getirdi.

Yangına kısa sürede müdahale eden Manavgat Orman İşletme, Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri facianın büyümesine izin vermedi.

Yaklaşık olarak bir dönüm alan yandı. Soğutma işlemleri tamamlandı.

Sorgun Çamlığı’nda incelemelerde bulunan Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara ve Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk yetkililerden yangının çıkış nedeni ile ilgili bilgiler aldı.

CHP’li Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün tutuklanmasına tepkiler çığ gibi büyüyor. Masumiyet Karinesi kavramı tozlu raflarda yerini almaya devam ediyor…

Yargılamaya itiraz yok, tutuklamaya itirazlar var…

Nisan Ayı Olağan Belediye Meclis toplantısından sonra Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara ilk mesai gününde birlikte çalışacağı ekip arkadaşlarına görev dağılımıyla ilgileniyor…

Manavgat Belediyesinin yönetin kadrosunda ciddi değişiklikler olacağı görüşü ağırlıklı olarak konuşuluyor…

İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, Side’de esnaf ve vatandaşların yaşadı sorunları, sorunun yerinde yaptığı basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurdu.

Konuyu mecliste de dillendireceğini söyleyen Kaya, Side’ye hak ettiği değerin verilmesini belirterek Turizm Bakanlığı’nın uyguladığı projeye eleştiri getirdi.

İYİ Partili VEKİL Abdülkadir Uçar ile Şükrü Sözen’e Side’ye verdikleri hizmet nedeniyle teşekkür etti.

Ve daha fazlasını sizler için yorumladım…

Kanalımıza abone olmayı unutmayın..

Abonelik ücretsizdir…. İyi seyirler…