CHP’de Bayramlaşma Töreni Mitinge Dönüştü

0

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütü’nün geleneksel bayram töreni yoğun kalabalık dolayısıyla parti binası önünde gerçekleştirildi.

CHP’nin Ramazan Bayramı’nın 2. Günü her yıl geleneksel olarak düzenlediği partililer ve vatandaşlarla bayramlaşma töreni saat 14.00’te parti binasında başladı. Parti binasına sığmayan kalabalık, parti binası önüne indirildi. Partililer yakın temasta bulunduğu başkanlar ve vekillerle bayramlaşmanın mutluluğunu yaşadı.

Trafiğin aksamaması için her türlü tedbirin hızlı bir şekilde alındığı törende İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP’li vekiller Aliye Çoşar ile Sururi Çorabatır ve Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara birer konuşma yaparak vatandaşların bayramını kutladı.

“Yatmaya değil çalışmaya geldik”

Bayramlaşma törenine katılan Manavgat Belediye eski Başkanı Şükrü Sözen’e partililer ile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Protokol sırasında yer almayan ve vatandaşların arasında kalmayı tercih eden Sözen, kendisine uzanan elleri dostça sıktı, vatandaşa sarıldı ve bayramlarını kutladı.

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara konuşmasında; bayram sonrası tüm ekibiyle birlikte işlere sarılacaklarını, yarım kalan işlerin süratle tamamlanacağını ve yatmaya değil çalışmaya geldiklerini söyledi.

“Birlikte çalıştık, birlikte başardık”

Kara, Cumhuriyet’i seven, Atatürk’ü seven, Manavgat’ı seven herkesle birlikte hareket ettiklerini ve sonuç aldıklarını belirterek, “Halkçı belediyeciliğin dördüncü dönemini Manavgat’ta yaşatmanın mutluluğu içerisindeyiz. Birlikte çalıştık, birlikte başardık. Bundan sonrası çok daha fazla çalışacağız. Çalışmaya da zaten başladık. Bizlere destek veren tüm Manavgatlı hemşehrilerime teşekkür ederim. Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim” diye konuştu.

Bayramlaşma töreninde; Manavgat Belediyesi Başkan yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri de tam kadro hazır bulundu.