Başkan Kara, “Dostlarımızdan bir ricamız var”

0

Manavgat Belediye Başkanı Opr. Dr. Niyazi Nefi Kara çevre ve doğa dostu olduğunu bir kez daha kanıtladı. Kara, kutlama için çiçek gönderilmemesi onun yerine Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile LÖSEV’e destek verilmesini istedi.

Seçim kampanyası döneminde çevre, eğitim ve sağlık konusunu sıklıkla dile getiren ve yönde geliştirdiği projelerle insana yönelik yatırımları hemen hayata geçireceği sözünü veren Kara, bu ülkenin dağlarını, ovasını, börtü böceğini koruyacak partinin CHP olduğunu söylemişti.

CHP’li Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara verdiği sözü tutarak başkanlığını kutlamak için çiçek gönderilmesi yerine Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile LÖSEV’e bağış yapılmasını istedi.

Kara, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda; “Değerli dostlarım, tebrik mesajlarınız için yürekten teşekkür ederim. Çiçek göndermek isteyen dostlarımızdan bir ricamız var. Çiçek göndermek yerine Cumhuriyet’e bağlı gençler yetiştirmeyi amaçlayan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne ve lösemili çocuklara hayat vermek için çalışan LÖSEV’e bağış yaparak, gençlerimizin ve çocuklarımızın umutlarını geleceğe taşıyabiliriz. En güzel şeyleri her zaman birlikte başaracağız!” ifadelerine yer verdi.

Başkan Kara ayrıca her iki kurumun hesap bilgilerini de paylaştı.