CHP’li Meclis Üyeleri Adayları Basına Tanıtılacak

0

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütü, meclis üyesi adaylarını, 2 Mart 2024 Cumartesi günü Saat 12.00’da Sanayi07 Lokantası’nda düzenleyeceği toplantı ile basına tanıtacak.

CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar ve yönetim kurulu üyeleri ile “Halkın Doktoru” CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara’nın müşterek çalışmayla belirlediği meclis üyesi adaylarının mesleği, bilgi birikimi ve kentle ilgili yapılacak olan projelerde aktif rol alacakları yerel ve ulusal basın aracılığıyla kent halkına duyurulacak.

“MECLİS ÜYELERİNİ ORTAK AKILLA OLUŞTURDUK”

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, tüm yerel ve ulusal basın temsilcilerini toplantıda ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını belirterek meclis üyesi adayı listesinin kentin ihtiyaçlarına cevap vereceğini dile getirdi. Başkan Başar, “1 Nisan sabahı adayımız Niyazi Nefi Kara’nın belediye başkanı olacağına inancımız tamdır. Başkan Adayımız Nefi Kara ile kent yönetiminde görev alacak olan meclis üyesi adayı arkadaşlarımızın hepsi Manavgat’ın sorunlarına hâkim ve mesleğinde donanımlı insanlar. Meclis üyesi adaylarımız, kentimiz için ilkeli duruş koyabilecek, kendini yetiştirmiş ve Manavgat halkının her zaman bir telefonla bile ulaşabileceği insanlar. 2 Mart Cumartesi günü düzenleyeceğimiz yemekli toplantı ile basın mensubu arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz. Halkımızın haber alma ve bilgi edinme noktasında görevini layıkıyla yapan tüm basın emekçilerini toplantımızda ağırlamaktan da ayrıca mutluluk duyacağız. Temsil gücü yüksek, eğitimli, genç, dinamik, vizyon sahibi ve liyakatli isimler ile kentimizi ileri taşıyacağız. “Halkçı Belediyecilik” anlayışı adayımız Niyazi Nefi Kara ile devam edecek” dedi.

CHP Manavgat Meclis Üyesi Adayı listesi ise sırasıyla şu şekilde;

Gülsüm Özer, Mehmet Burak Çeker, Ayşe Zehra Akın, Seval Öz Özgenç, Özlem Tarakçı, Mehmet Çevik, Hüseyin Sırcan, Mehmet Çiçek, Emine Sema Çağlar, Mehmet Engin Tüter, Hayri Okutan, Mehmet Tosak, Burak Mutlu, Mustafa Kemal Dönmez, Osman Coşar, Levent Arslan, Mehmet Doğan, Kasım Küçükkaya, Halil Ünal, Mustafa Emek, Özgün Göllü, Selma Bülbül, Adil Baybuğ, Mesut Tok, Barış Çakmak, Kübra Sarıkaya, Sürayya Karaosmanoğlu, Ertan Aysal, Ümmü Doğan, Akif Karakaya, Ahmet Koyak Mustafa Keçer, Fatmaana Uyanık.

Kontenjan adayları ise; Nazmi Gündüz, Mustafa Öztürk, Ahmet Uslu ve Hacer Keçer Karakoç