Manavgatlı Gençlerden Özdağ’a Yoğun İlgi

0

Yerel seçim çalışmalarına hız veren Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ geldiği Manavgat’ta gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gençlerle bol bol selfi çektiren Özdağ, “Bu ülkenin geleceği olan siz gençler beni duyuyor ve anlıyorsunuz ama tepedekiler bizleri görmek, duymak istemiyor” dedi.

Meşaleler yakıldı, sloganlar atıldı

Zafer Partisi (ZP) Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Gazipaşa ve Alanya’dan sonra üçüncü durağı Manavgat oldu. Seçim otobüsüyle geldiği Manavgat’ta Özdağ’ı İlçe Başkanı Şükrü Engin Durkaya, Manavgat Belediye Başkan Adayı Metin Durkaya, partililer ve gençler pankartlarla karşıladı. Meşaleler yakıldı, sloganlar atıldı.

Atatürk tablosu hediye edildi

Zafer Partisi Manavgat İlçe Başkanı Şükrü Engin Durkaya, Genel Başkanı Ümit Özdağ’a Manavgat hatırası olarak Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir tablosunu hediye etti. İlçe binasını ziyaret ederek vakit kaybetmek istemeyen Özdağ, çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle başladı. İbrahim Sözen Caddesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret eden Özdağ, Manavgat Belediye Başkan Adayları Metin Durkaya’ya destek istedi.

Başkan Adayı Durkaya’ya destek istedi

Esnaf ziyareti esnasında yoğun ilgiden caddede yürümekte zorlanan Ümit Özdağ, Kaymakamlık Binasının karşısında cadde üzerinde seçim otobüsünün üzerine çıkarak kalabalığa kısa bir konuşma yaptı, Antalya Büyükşehir ve Manavgat Belediye Başkan adaylarını tanıttı.

Cadde üzerinde ‘MİTİNG’ yaptı

Terör, sınır güvenliği ve mültecilerin ülkede bedava yaşadığı ve bu bedava yaşamın acısını Türk halkının çektiğini belirten Özdağ, belediye başkanlığı seçimini kazanmaları halinde Manavgat’ın her mahallesinde gençler için futbol, basketbol ve voleybol sahaları kuracaklarını söyledi.

“Gençlikle uyuşturucu arasına ‘SPOR’ duvarı öreceğiz”

Sahaları belediyenin organize ettiği kulüplere dönüştürerek, atanamayan genç öğretmenleri bu kulüplere atayacaklarını aktaran Özdağ, “Gençlikle uyuşturucu arasına spor duvarını öreceğiz.” dedi.

Manavgat Belediye Başkan Adayı Metin Durkaya ile Antalya Büyükşehir Adayı Oğuz Ersöz’de kısa birer konuşma yaparak kendilerini tanıttı, destek istedi.