CHP MECLİS ÜYESİ ADAYLARINI AÇIKLADI

0

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, Manavgat İlçe Seçim Kurulu’na teslim ettikleri meclis üyesi aday listesini açıkladı. Başar, oluşturdukları listenin kenti ileriye taşıyacak olan genç, liyakatli, vizyon sahibi ve donanımlı kişilerden oluştuğunu söyledi.

CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar yazılı olarak yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 31 Mart Yerel Seçim’lerinde adayımız Niyazi Nefi Kara’nın belediye başkanı olacağına inancım tam. Başkan Adayımız Nefi Kara ile kent yönetiminde görev alacak olan meclis üyesi adayı arkadaşlarımızın hepsi Manavgat’ın sorunlarına hâkim ve mesleğinde donanımlı insanlar. Önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde vatandaşlarımızın tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikler ilk önceliğimiz oldu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin her bir ferdi, kenti için duyarlı, geleceğine sahip çıkacak donanımda ve kalbinde Manavgat sevdası var. Bizler, bu kentte yaşayan herkesi Manavgat’ın doğal meclis üyesi olarak görüyoruz. Temsil gücü yüksek, eğitimli, genç, dinamik, vizyon sahibi ve liyakatli isimler ile kentimizi ileri taşıyacağız. “Halkçı Belediyecilik” anlayışı adayımız Niyazi Nefi Kara ile devam edecek. Bugüne kadar görev alan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma verdikleri emeklerden ve çalışmalardan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızın ve Manavgat’ımızın yararına olan tüm proje ve hizmetleri özenle yerine getirmeye devam edeceğiz.

CHP Manavgat Meclis Üyesi Adayı listesi ise sırasıyla şu şekilde:

Gülsüm Özer, Mehmet Burak Çeker, Ayşe Zehra Akın, Seval Öz Özgenç, Özlem Tarakçı, Mehmet Çevik, Hüseyin Sırcan, Mehmet Çiçek, Emine Sema Çağlar, Mehmet Engin Tüter, Hayri Okutan, Mehmet Tosak, Burak Mutlu, Mustafa Kemal Dönmez, Osman Coşar, Levent Arslan, Mehmet Doğan, Kasım Küçükkaya, Halil Ünal, Mustafa Emek, Ali İhsan Kılınç, Selma Bülbül, Adil Baybuğ, Mesut Tok, Barış Çakmak, Kübra Sarıkaya, Sürayya Karaosmanoğlu, Ertan Aysal, Ümmü Doğan, Akif Karakaya, Ahmet Koyak Mustafa Keçer, Fatmaana Uyanık.

Kontenjan adayları ise; Nazmi Gündüz, Mustafa Öztürk, Ahmet Uslu ve Hacer Keçer Karakoç.