Prof. Dr. Süleyman Okudan Atatürk ve Fevzipaşa caddelerindeydi

0

Prof. Dr. Süleyman Okudan Atatürk ve Fevzipaşa caddelerindeydi

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Manavgat Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Süleyman Okudan, Fevzipaşa ve Atatürk caddelerinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Okudan’a Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal ile Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Özçelik eşlik etti.

AK Parti ve MHP İlçe Başkanları Ahmet Ali Erol ile Nooman Enhoş, belediye meclis üyeleri listesine son şeklini vermek için yoğun bir çalışma içerisinde oldukları için bu ziyarete eşlik edemediler.

Partinin çalışkan ismi Süleyman Öz

Okudan’ın esnaf ziyaretine AK Parti’nin 1. Sıra belediye meclis üyesi adayı, partinin en çalışkan isimlerinden ve partililerin yanı sıra taraflı-tarafsız Manavgat halkının gönlünde taht kuran Süleyman Öz’ün yanı sıra 2-5 ve 7. sıradaki meclis üyesi adayları Mücahit Tatar, Ünsal Çiviler ve Şükrü Arslan ile AK Parti’nin Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanları ve de çok sayıda partili katıldı.

Esnaf ilgi gösterdi

Okudan ve ekibine esnaf yoğun ilgi gösterdi. Okudan girdiği her iş yerinde güler yüz ve samimiyetle karşılanırken, kimi esnafın onun rektörlüğü döneminde imzası atmış olduğu diplomalarını göstermesi, anılara yolculuk olarak belleklere kazındı.

Siyasette hafızanın önemini hatırlattı

Sayıları azımsanmayacak kadar esnafın kiminin annesine, kiminin babasına, dedesine ya da bir yakınına sağlık hizmeti verdiğinin hatırlatması üzerine Okudan’ın o isimleri hatırlayarak karşındakine isimlerini zikrederek cevap vermesi ve sağlıklarını sorması; siyasette hafıza denen kavramını bizlere bir kez daha hatırlattı.

Tuba Vural Çokal’dan Tatlı ve Çay Servisi

Esnaf ziyaretinde yer yer esprili ve neşeli anlar sıklıkla yaşandı. Manavgat’ın kızı Tuba Vural Çokal, tatlıcı tezgâhına geçti, tatlı tartı ve ikram olarak mahalleye dağıttı. Mola verilen bir çay ocağında ocağın başına geçerek çay doldurdu, servis yaptı.

Danışmanına bol bol notlar aldırdı

Esnafın şikâyetlerini ve isteklerini dinleyen Okudan, danışmanına bol bol notlar aldırdı. Fevzipaşa ve Atatürk caddelerinde yapacağı projelerle ilgili esnafı bilgilendirdi. Türkiye yüzyılında Gerçek Belediyecilik kavramını Manavgat’ta hayata geçirmek için destek istedi.

 “Manavgat’a 101 projeyle geldim”

“İktidarın desteği yanımızda”

Cumhuriyet’in 100’üncü yılında 101 projeyle Manavgat halkının huzuruna geldiğini hatırlatan Süleyman Okudan, bu projelerin uygulanabilir olduğunu ve iktidarın her türlü desteğinin yanlarında olduğunu sözlerine ekledi.

Asım Okur Parkı’nda ekip olarak toplu fotoğraf çekiminden sonra mahalle gezilerinin ilk durağı olan Ulukapı’ya doğru yola çıkıldı.