Milli Yol Partisi’nin Başkan Adayı Hacı Çayır

0

Milli Yol Partisi (MYP) Genel Merkezi Manavgat İlçe Belediye Başkan Adayını açıkladı. Buna göre Manavgat Belediye Başkan Adayı Hacı Çayır oldu.

14 Aralık 2021’de Remzi Çayır öncülüğünde kurulan muhafazakâr-milliyetçi Milli Yol Partisi’nin Manavgat adayı, Antalya İl Başkan Yardımcısı Hacı Çayır, yıllardır aktif siyasetin içinde yer alan bir isim.

“Dua ve desteklerinizi bekliyorum”

Gastronomi dalında Manavgat’ın bildiği aşina bir isim olan Hacı Çayır, adaylık sonrası şunları söyledi:

Bana bu kutsal görevi layık gören Genel Başkanım Sayın Remzi Çayır ile Manavgat ilçe başkanıma ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bu güzel ilçemize gerçekten iyi bir hizmet vermek için Muhsin Başkanın yol ve dava arkadaşı olarak aday oldum. Çok kıymetli hemşehrilerimize ellerimizi açarak sizler için ve hizmet için dua ve desteklerinizi bekliyorum. Ahlaklı bir siyaset ve doğruluktan ayrılmadan bilgi ve birikimimize güvenerek projelerimizle gençlerin geleceğine iyi zemin hazırlamak için elimden geleni yapacağım. Muhsin Yazıcıoğlu başkanımın yol ve dava arkadaşı olarak şaibesiz, yalansız, ayırmadan ve kimseleri kayırmadan azimle çalışacağıma söz veriyorum.”

“Adalet, liyakat ve üretim ilkemizdir”

Milli Yol Partisi’nin kuruluş felsefesi olan adalet, liyakat, üretim ve süreli siyaset düsturuna sonuna kadar bağlı kalacağını ve bu ilkelerden ödün verilmeyeceğini belirten Hacı Çayır, 31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimine kadro ve ekip olarak hazır olduklarını söyledi.