Erol Özaydın, Antalya Sanayi ve İş İnsanları Derneklerini Ziyaret Etti

0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Erol Özaydın, seçim çalışmaları kapsamında sanayici ve iş insanı derneklerini ziyaret etti.

Yerel seçimlere sayılı günler kala CHP tüm kadro ve ekipleriyle sahadaki çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Manavgat Belediyesi Meclis üyesi A. Adayı Erol Özaydın, Antalya’da Diyarbakırlı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (antdisiad) ile Çağdaş İş İnsanları Derneği’ni (Çağsiad) ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Diyarbakırlı iş insanlarıyla kucaklaştı

Antalya’daki ilk ziyaretini Diyarbakırlı İş İnsanları Derneği’nde gerçekleştiren Özaydın’ı, Dernek Başkanı Timur Murat İnanç ile Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Akgün karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbette Özaydın, Manavgat’ın ekonomisi, siyasi yapısı ve gelişmelerle ilgili kısa bir sunum yaptı.

“Hemşehrimizin A. Adaylığından onur duyduk”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Timur Murat İnanç, pandeminin ülkede yarattığı tahribatın hala etkisini sürdürdüğünü belirterek,” Pandemi hem yaşamlarımızı hem de işlerimizi, işlerimizin işleyişini derinden etkilemiştir. Yaşam şeklimizden tutunda iş yapış ve üretim tekniklerine, üretim süreçlerine, tedarik zincirlerine, dağıtım zincirlerine kadar bütün aşamalarda köklü değişiklikler yaşanmıştır” dedi.

İnsanlığın ortak sorunu olan bu olumsuzluklardan kurtulmanın yolunun birlikte hareket etmekten ve dayanışma içerisinde olmaktan geçtiğinin önemine vurgu yapan İnanç, “ Bir hemşehrimizin Manavgat’ta meclis üyesi aday adayı olması bizi onurlandırmıştır. Talip olduğu görevi layıkıyla yapacağına inancımız tamdır. Kendisine her türlü desteği vereceğimizin bilinmesini isteriz. Başarılar diliyorum” diye konuştu.

Çağsiad, “ Özaydın’a desteğimiz tam”

Özaydın’ın ikinci durağı iş birliği- Güç birliği sloganıyla faaliyetini sürdüren Çağdaş İş İnsanları Derneği (Çağsiad) oldu. Denek Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Antalya Ayakkabıcılar Odası Başkan Yardımcısı Nurettin Gel ile bir araya gelen Özaydın, gündeme dair uzun bir sohbet gerçekleştirdi.

Çağdaş dünya görüşüne sahip iş insanlarını bir araya getirdiklerini belirten Nurettin Gel, “Çağdaş dünya görüşüne sahip insanlarla aynı çatı altında olmayı amaçlıyoruz. Bu süre içinde kendi anlayışımıza sahip olan insanlarla büyüyerek devam etmek istiyoruz. Bu şekilde kendi ticari faaliyetlerimizde birbirimizle faydalanarak güçlü olmak istiyoruz” dedi.

Nurettin Gel konuşmasının devamında, CHP’den Manavgat meclis üyesi aday adayı olan Erol Özaydın’a her türlü destek olacaklarının sözünü verdi.