Tüm Şehitler Adına Mevlid-i Şerif Okutuldu

0

Manavgat Konyalılar Dayanışma ve Kültür Derneği Pençe Kilit Operasyonunda şehit düşen askerlerimiz ile tüm şehitler için ‘Mevlid-i Şerif ve Kur’an-ı-Kerim’ okuttu. Aziz ruhlarının anısına lokma dağıttı.

Başkan Eken katılımcılara teşekkür etti

Manavgat Konyalılar dernek binasında gerçekleştirilen etkinlikle Dernek Başkanı Sedat Eken, ‘Yatsı namazından sonra Mevlid-i Şerif okuttuk. Kur’an-ı Kerim okunarak ilahiler seslendirildi ve tüm şehitler için dua edildi. Vatan ve milletimizin huzur ve güvenliği, milletin birlik ve beraberliği ile kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü uğruna şehadet mertebesine erişen tüm şehitlere Allah’tan rahmet diliyoruz. Allah kabul etsin. Mevlid-i Şerif’e katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Katılım yoğundu

Tüm şehitlerimiz adına düzenlenen etkinliğe CHP ve İYİ Parti ilçe başkanları Oykun Başar, Esma Kara, CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, Saadet Partisi (SP) Manavgat Belediye Başkan Adayı İbrahim Maslak, AK Parti Manavgat Belediye Başkan A. Adayı Emel Özden, MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Hataylılar Dernek Başkanı Cumali Oflaz ile çok sayıda vatandaş katıldı.