Halkın Doktoru Niyazi Nefi Kara sahaya indi

0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Başkan Adayı Dr. Niyazi Nefi Kara, Cuma Pazarı’nda pazarcı esnaflarını ziyaret etti. Ziyarete CHP Antalya Milletvekili Ali Coşar ’da katıldı.

Manavgat Belediye Başkan Adaylığı resmiyet kazandıktan sonra çalışmalarını yoğunlaştıran Niyazi Nefi Kara, beraberindeki ekiple Cuma Pazarını ziyaret etti, sorunlarını dinledi. Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Kara’nın kendisine gösterilen ilgiden ziyadesiyle memnun kaldığını belirtti.

Pazarcı esnafının şikâyet ve isteklerini dinleyen Kara, sorulara verdiği esprili cevaplarıyla ve samimiyetiyle halkın içinden biri olduğu izlenimini fazlasıyla gösterdi.

Tanınırlık oranı yüksek olan ve aynı zamanda milletvekilliği döneminde Türkiye’de ‘Halkın Doktoru’ unvanıyla bilinen Kara’ya kadınlar ve çocuklar sevgi gösterisinde bulunarak, destek verecekleri sözünde bulundular.

Manavgat Belediye Başkan Adayı Dr. Niyazi Nefi Kara, Cuma Pazarı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada; “ Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat Belediye Başkan adayıyım. Siz hemşehrilerimin hayatın her anında, her ihtiyaç duyduğunda belediye hizmetlerini yanlarında hissedecekleri halkçı bir belediyecilik anlayışıyla yola çıktım. Daha doğru bu yola sizlerle birlikte yola çıktık. Bunu birlikte başaracağız…” ifadelerini kullandı.