Nuran Çolak (Erol) Son Yolculuğuna Uğurlandı

0

Hasan Çolak eşi AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’un ablası Nuran Çolak (71) vefat etti.

Reyhan Ay- Ferhat Altınok’un anneleri Nuran Çolak, yaklaşık bir aydır özel bir hastanede yoğun bakım servisinde tedavi görüyordu. Uzun bir süredir yakalandığı amansız bir hastalıkla mücadele eden Nuran Çolak, Salı günü (10. Ocak 2024) akşam saatlerinde yattığı hastanede yaşama gözlerini yumdu.

Nuran Çolak’ın cenazesi öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Sorgun Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi. Çolak’ın cenaze namazını Manavgat Müftüsü Abdullah Eroğlu kıldırdı.

Nuran Çolak’ın cenaze töreni Manavgat protokolünü, siyasetçileri ve iş insanlarını bir araya getirdi. Törene Manavgat Kaymakamı Adil Karataş, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, AK Parti İl Başkanı Ali Çetin, AK Parti Antalya Koordinatörü Halil Ece, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, CHP Antalya Milletvekili Aliye Çoşar, Siyasi partilerin ilçe başkanları, AK Parti Manavgat Belediye Başkan Adayları, Geçmiş dönemlerde belediye başkanlığı görevinde bulunmuş isimler, turizmci iş insanları, hukukçular ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kız kardeşini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşayan AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, üzüntülü günlerinde acılarını paylaşan, telefonla taziyelerini gönderen sevenlerine teşekkür etti.

Aile taziyeleri Kumköy’deki Mervesu otelinde kabul edecek.

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak merhume Nuran Çolak’a Allah’tan rahmet, kederli aileye ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.