CHP Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Erol Özaydın

0

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Belediye Meclis Üyeliği A. Adaylığı başvurusu yapan turizmci iş insanı Erol Özaydın, seçim çalışmalarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Meclis üyelerinin temel hedefinin vatandaşın şehir yaşamına yönelik isteklerini karara dönüştürmek amacının bilincinde olarak yola çıktığını belirten CHP Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Erol Özaydın, “ Belediye meclisleri yerel politikaları biçimlendiren en yüksek karar organlarıdır. Manavgat adına bu kararların alınmasında bir nebzede olsa katkı vermeye şansım olursa mutlu olurum” dedi.

Çok küçük yaşlarda ailesiyle birlikte Manavgat’a geldiklerini, 40 yıldır Manavgat’ta yaşadığını, ilkokulu Kızılot’ta okuduğunu belirten Erol Özaydın, “Manavgat’ın bana kazandırdıklarını şimdi geri ödeme zamanı. Manavgat’a hizmet borcum var” dedi.

Manavgat’ta üstlendiği görevler ve düzenlediği sosyal aktivitelerle bilinen ve tanınan bir isim olan Erol Özaydın, Pir Sultan Abdal Derneği Başkanlığı, Alevi Kültür Dernekleri  (AKD)Kurucu üyeliğinin yanı sıra üç dönem Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) yönetiminde yer aldı.

Belediye Meclis A. Adaylığı sürecinde mensubu bulunduğu AKD yönetimi ile inançların kanaat önderi dededen ‘olur’ aldığını söyleyen Özaydın, onların rızasını aldıktan sonra başvurusunu yaptığını söyledi. Özaydın, “ bizde rıza, özelliklede gönül rızası çok önemlidir. Canlarımızın da desteğiyle 2024 Mart’ında yapılacak yerel seçimde CHP belediyeciliğinin devamlılığını sağlayacağız. İnsan odaklı anlayışımızla; devam eden iş ve eylemlerde de vatandaşın hakkını sonuna kadar takip edeceğiz” dedi.

CHP Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Erol Özaydın evli ve iki çocuk babası.