Salih Çiftçi’den ilçe başkanlarına ziyaret

0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Salih Çiftçi, partisinin ilçe başkanlığını ziyaret ederek Başkan Nooman Enhoş ve teşkilat yöneticileriyle bir araya geldi.

Aday adaylığı başvurusu sonrasında yaptığı çalışmalarla ilgili Başkan Enhoş’u bilgilendiren Çiftçi, sokağın MHP’ye gösterdiği teveccühün ve Manavgat halkının MHP belediyeciliğine duyduğu özlemin had safhada olduğunu söyledi. Çiftçi, başkan Enhoş ve teşkilat yöneticilerine de verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Enhoş, “Çalışmaların karşılığını alacağız”

MHP İlçe Başkanı Nooman Enhoş ise; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu” temasıyla yürütülen yerel seçim süreci kapsamında, Manavgat’ı Milliyetçi Hareket Partisi’nin sosyal ve üretken belediyecilik anlayışıyla her zamankinden daha istekli çalışmaları gerektiğini söyledi. Enhoş, “Cumhur İttifakı ile birlikte yürütülen bu çalışmaların karşılığını mutlaka alacağız. Yolunuz ve yolumuz açık olsun!” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanıyla bir araya geldi

Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Salih Çiftçi ve beraberindeki heyet, MHP ziyareti sonrasında Cumhur İttifak ortağı AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’u ziyaret etti. Ziyarette yerel seçime yönelik stratejilerle ilgili istişarelerde bulunuldu.

“Cumhur İttifakıyla Kazanacağız”

Manavgat’ın yaşanabilir bir kent olması ve yaşanan çağa ayak uydurabilmesi için Cumhur İttifakı tarafından yönetilmesi gerektiğinin önemine dikkat çeken Salih Çiftçi, yaptığı bütün çalışmaların bu yönde olduğunu dile getirdi. Çalışmalarıyla ilgili parti başkanlarına bilgi de veren Salih Çiftçi, aday adaylığı başvurusunu yaptığı günden bu yana Manavgat halkının gösterdiği ilginin, 31 Mart’ta ilçenin makûs talihini değiştireceğine inandığını söyledi. 31 Mart yerel seçimde yeni bir dönem için ilk adımı attıklarını ifade eden Salih Çiftci, birlikte hareket ederek Cumhur İttifakının kazanması için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti.

Ülkücü camianın desteği arkasında

MHP Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Salih Çiftci’nin ziyaretlerine, MHP eski Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Özarslan, önceki dönem MHP ilçe Kadın Kolları Başkanı Perihan Aydın Gödek, önceki dönem MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Yerebakan ve İş insanı Şükrü Arslan eşlik etti.