Filistin’e Yardım Kermesleri Devam Ediyor

0

Filistinli Müslümanlara yardım kampanyalarına devam ediliyor. Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği; ‘Filistin Yararına Kermes’ siyasetçiler ile vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ayrıca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi giriş alanı ile Namık Karamancı Fen Lisesi Bahçesi’nde eş zamanlı olarak kermes düzenledi.

AK Parti Antalya İl Koordinatörü Haydar Pala, İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol ve Belediye başkan aday adayları da kermesi gezerek parti adına bağışta bulundular.

Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz Filistin’e Yardım Kermesi ’ne tüm okullar, Okul aile birlikleri, öğretmen ve öğrencilerin paydaş olduklarını belirterek, kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Fatih Türköz, kermesten elde edilecek gelirin  ‘Özgür Filistin’e Yardım Kampanyası’ kapsamında Türkiye Diyanet Vakfı hesabına aktarılacağını söyledi. Türköz ayrıca destek veren ve ziyaretleriyle katkı sağlayan herkese teşekkür ettiklerini belirtti.