“Seni Çok Seviyoruz Başkanım”

0

Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Manavgat Belediyesi Hizmet Binası önünde bulunan Sonbahar Yolu’nda etkinlik düzenledi.

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte belediye bahçesindeki yaprakları süpürmeyerek vatandaşlar için çekim alanı oluşturan Manavgat Belediyesi’nin Hizmet Binası bahçesi, Side Kreşi öğrencilerinin etkinliğine ev sahipliği yaptı. Miniklerin gerçekleştirdiği  “Sonbahar Dinletisi” etkinliğine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve kreş öğretmenleri, öğrenciler ve kreş çalışanları katıldı.

Miniklerden Sonbahar Dinletisi

Miniklerin pankartlarla yazdığı “Seni Çok Seviyoruz” yazısı Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i oldukça duygulandırdı. Başkan Sözen, kendilerine anlamlı sürpriz yapan miniklerin yanlarına giderek onlarla esprili sohbetler yaptı, oyunlar oynadı.

Öğrenciler, etkinlik kapsamında ıhlamur ve tarçınlı kurabiye ikramında bulundu. Sonbaharın gelişini büyük bir heyecanla karşılayan minikler, hafızalara kazınmış müzikleri hep birlikte söyledi.

Başkan Şükrü Sözen miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinlik sonunda belediye bahçesinde gönüllerince oynayan çocukların mutluluğu ise neşe dolu anlara sahne oldu.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen etkinlikten büyük bir keyif aldığını, öğrencilere ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi.