GAZİPAŞA’DAKİ ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİ

0

Gazipaşa ilçesini ziyaret eden Vali Hulusi Şahin, Kaymakamlık ve belediye başkanlığındaki temaslarının ardından, ilçede devam eden projeleri inceleyerek bilgi aldı. 

İlçe ziyaretleri kapsamında doğal güzellikleriyle ön plana çıkan ve Antalya’nın en doğusunda yer alan Gazipaşa ilçesini ziyaret eden Vali Şahin, Gazipaşa Kaymakamı Orhan Altun ve Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ı ziyaret ederek ilçenin tarımı, turizmi, tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi aldı.

Tropikal ürünler hakkında bilgi aldı

Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığındaki temaslarının ardından Vali Şahin, Pazarcı Mahallesi Cami İnşaatı ve Gazipaşa Yat Limanı’nın da devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Projelerin hangi aşamada ve ne zaman biteceği ile ilgili bilgi alan Vali Şahin, daha sonra Türkiye’nin tropik cenneti Gazipaşa’da tropikal meyve bahçesini ziyaret etti.  Katma değer konusunda büyük öneme sahip olan tropikal meyve yetiştiriciliği ve tropikal meyveler hakkında bilgi alan Vali Şahin, üreticilerden bilgi alarak çalışmalarında başarılar diledi.

Gazipaşa Gençlik Merkezi Ziyaret Edildi

İlçedeki son ziyaretini yapım çalışmaları sona eren Gazipaşa Gençlik Merkezi’ne gerçekleştiren Vali Şahin, beraberindeki heyet ile merkezi gezip incelemelerde bulundu. Vali Şahin’e gezi sırasında vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi