Yüzüncü yılın nikahı; Özlem & İlkay’ın

0

Hatice – Faruk Kara çiftinin kızları Özlem ile Fatma  – Selahattin Salmaz (Merhum) çiftinin oğulları İlkay Salmaz Moon Beach’te düzenlenen 100 yılın nikâhında hayatlarını birleştirdiler.

Evliliklerine unutulmaz bir anlam katmak için Cumhuriyet’in 100. Yılı 29 Ekim Pazar gününü evlilik tarihi olarak belirleyen çift, mutluluklarını Cumhuriyet’in coşkusuyla perçinlediler.

Davetliler, deniz manzaralı alana girişte kemanda Sema, Çelloda Sıla ve Gitarda Fatma’nın yer aldığı Vinello Music üçlüsünün harika müzikleri eşliğinde karşılandı. Daha sonra genç çift, davul-zurna ve halaylar eşliğinde alana giriş yaptı.

Çocukluk aşklarını bu anlamlı ve özel gün olan Cumhuriyet’in 100. Yılında taçlandıran İç Mimar Özlem Kara (27) ile Yat ve Tekne İşletmecisi İlkay Salmaz (27) seçkin davetli topluluğu önünde nikâh defterine imzalarını atarken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Düğünde yer yer duygulu anlarda yaşandı. Manavgat Fırıncılar Odası Başkanlığı yapmış olan Merhum Selahattin Salmaz’ın oğlu olan damat İlkay Salmaz, babasının bu mutlu günlerine bulutların ötesinden tanıklık ettiğini söyledi.

Davetliler orkestranın çaldığı parçalarla gönüllerince eğlendikleri bir geceye şahitlik ettiler.

Özlem- İlkay çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.