Ana Sayfa Güncel Yeniden Refah Partisi İlçe Binası Açıldı

Yeniden Refah Partisi İlçe Binası Açıldı

0

Manavgat İlçe Başkanlığı’na Ertan Aydın’ın atandığı Yeniden Refah Partisi’nin (YRP) hizmet vereceği teşkilat binasının açılışı gerçekleştirildi.

Kur’an Tilavetinin okunmasının ardından açılış duası yapıldı ve tüm şehitlerin ruhuna Fatiha okundu.

Açılışa katılım sağlayan davetlilere teşekkür eden ilçe başkanı Ertan Aydın, 2018 yılında ikinci 40 yıl diyerek kurulan Yeniden Refah Partisi’nde kendisine Manavgat’ta teşkilatlanma görevini n verildiğini söyledi.

“Çok çalışarak partimizi büyüteceğiz”

Çıktıkları bu kutsal yolda Genel Merkezi’nin belirlediği kurallara göre kadın ve gençlik kollarını kısa sürede oluşturduklarını belirten Aydın, “ Genel Başkanımız Fatih Erbakan önderliğinde Allah’a şükürler olsun ki Manavgat İlçe Başkanı olarak görevi teslim aldık. Bundan sonra amacımız çok çalışarak partimizi büyütmek ve bizlere olan güveni sarsmamak olacaktır” dedi.

İsrail Filistin Savaşı’na da göndermelerde bulunan Aydın, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

‘Zulme rıza da zulümdür’

“Büyük Orta Doğu Projesi hedefi olan dünya Siyonizm’i ve onun işbirlikçileri yine masum insanları hedef alarak kadın, çocuk, genç, ihtiyar demeden katliam gerçekleştirmektedir. Savaşın kendi içinde bir hukuku olmasına rağmen Filistin Halkının topraklarını işgal eden bu Siyonist yapının kural tanımadığını, her türlü zulmü yapabileceğini bir kez daha gözler önüne sermiştir. ‘Zulme rıza da zulümdür’ prensibi ile Yeniden Refah partililer olarak, ülkelerinin işgal edildiği yetmezmiş gibi yıllardır sistemli olarak soykırıma maruz kalan Filistinli kardeşlerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini isterim, İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’yı ve Peygamberimizin şehri Kudüs’ü zalimlerin işgalinden kurtar Allah’ım.”

Kadın Kolları Başkanı Sezen Karaboğa

Yeniden Refah Partisi Manavgat İlçe Kadın Kolları Başkanı Sezen Karaboğa, kadın kolları başkanı olarak kendisine duyulan güveni boşa çıkarmayacağını belirterek, “ En kısa zamanda mahalle toplantıları, ev gezileri, kermes, hasta ziyareti ve yardım çalışmaları gibi insana odaklı bir çalışma yürütmeye başlayacağız” dedi.

Açılışa Ak Parti Manavgat ilçe yöneticileri, Evrenseki belediye eski başkanı Recep Barut, BBP Antalya Koordinatörü Şuayip Bozkurt, Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Özçelik, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay ve partililer katıldı.

Yeniden Refah Partisi ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu:

Ahmet Ali ÜNAL, Kemal ÇELİK, Köksal DEMİR, Ali KILINÇ, Mehmet ANIL, Abdullah CENGİZ, Durmuş GÜVEN, Hasan KARA, Taner TEKİN, Kadir CANIMKURBE