ŞEN AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

0

Haluk-Halim Şen’in babaları Ali Şen tedavi gördüğü özel bir hastanede hayata gözlerini yumdu. 87 yaşında sevenlerini yalnız bırakan Ali Şen, uzun süredir tedavi görüyordu.

Muhtarlık ve Belediye Başkanlığı görevini aralıksız 39 yıl sürdüren Turgut Şen’in de kardeşi olan Ali Şen, kısa bir süre önce düşmeden kaynaklanan kalça kırığı nedeniyle bir operasyon geçirmiş ve kalçasına protez takılmıştı.

Ali Şen dirençli bünyeye sahip olmasına rağmen bir süre sonra vücudunun protezi ret etmesiyle, iç organları hasar görmüş ve acilen Antalya’ya özel bir hastaneye kaldırılmıştı.

Doktorların tüm müdahalesine rağmen tedaviye cevap vermeyen Şen, çoklu organ yetmezliği tanısıyla, tedavi gördüğü hastanede son nefesini verdi.

Ali Şen öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Side (Selimiye) Mezarlığı’nda sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenaze namazı öncesi gurbetçi bir vatandaşın Ali Şen ile ilgili yaptığı veda konuşması, törene katılanlara duygulu anlar yaşattı.

Cenaze törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, siyasiler, STK başkanları, Meslek odaları başkanları, turizmciler ile çok sayda vatandaş katıldı.

Haluk- Halim Şen’in yanı sıra Defne Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şen, taziyeleri kabul ederken; bu acılı günde kendilerini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür etti.

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli aileye ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.