BBP’li Şuayip Bozkurt: Söylemler değil eylemler kazandı

0

Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya 2. Sıra Milletvekili Adayı Şuayip Bozkurt, Antalya ve özellikle Manavgat halkının seçimlerde partisi ve şahsına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

  1. Dönem Milletvekili seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı seçiminde milletin iradesini ortaya koyduğunu belirten Bozkurt açıklamasında, “Millet kazandı, Türkiye kazandı” dedi.

Antalya ve Manavgat halkına teşekkür etti

Çokluk içinde birlik siyasetinin önemine vurgu yapan Bozkurt, “ Çokluk içinde birlik siyaseti, baskıcı bir iktidar aracı olarak değil Türk Milleti’nin çıkarlarını korumak adına birlikte hareket etmek prensibi dâhilinde, her türlü görüş ve davranış biçimini meşru ve makul kabul eden, çoğunluğun yönetme hakkına saygı duyarak, herkesi kucaklayan çoğulcu demokrasi anlayışını hayata geçirmek isteyen bir partinin mensubu olarak diyorum ki; ‘Söylemler değil eylemler kazandı’ “ ifadelerine yer verdi.

Yerel seçimde parti kararlarını uygulayacağız

Cumhur İttifakına koşulsuz ve şartsız desteklerinin devam ettiğini söyleyen Bozkurt, yerel seçimler yaklaşırken BBP olarak parti kararları doğrultusunda hareket edeceklerinin önemle altını çizdi.

BBP Manavgat’ta dimdik ayaktadır

BBP’nin Kurultay takvimini belirlediğini hatırlatan Bozkurt, “ Bu süreçte il ve ilçe kongreleri yapılacak. Manavgat’ta da yeni bir ruh ve anlayışla teşkilatlanmamızı oluşturacağız. İlçe teşkilat binamızı en kısa zamanda yeni adresimizde Manavgat halkının hizmetine sunacağız. Partililerimiz asla umutsuzluğa düşmesin; BBP ülke genelinde olduğu gibi Manavgat’ta da dimdik ayaktadır.” Dedi.

Şuayip Bozkurt açıklamasının devamında; “ Yerel anlamda Antalya ve Manavgat’ta muktedir olabilmek için bileşenimiz Cumhur İttifakı ile birlikte hareket etmemiz, yol yürümemiz zaruridir. Çalışmalarımız bu yönde büyüyerek devam edecektir” mesajını verdi.