SP’nin İlhami Demiral’a güveni tam

0

Saadet Partisi Manavgat İlçe Başkanı İlhami Demiral, “Manavgat’ımızın menfaatine olan her etkinlikte her eylemde var oldu. Yapılan yanlışları da partimizin ilkeleri doğrultusunda eleştirdik, nasıl olması gerektiğiyle ilgili önerilerimizi sunduk, görüşlerimizi belirttik” dedi.

Manavgat Saadet Partisi 7. Olağan Kongresi’ni Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan İlhami Demiral tüm delegelerin oyunu alarak güven tazeledi.

Divan teşekkülünden sonra tüm şehitlerimiz saygı duruşu ile yâd edildi ve İstiklal Marşı okundu. Geçmiş yönetimin görevde bulunduğu süreçte yapılanlar Faaliyet Raporu ve bütçe okunarak yönetim ibra edildi.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği kongreye SP Antalya il Başkanı ekonomist Ramazan Düzen ’in yaptığı konuşma damga vurdu.

“Biz bu toprakları marketten satın almadık!”

Türkiye’nin millet ittifakının iktidarını hasretle beklediğine vurgu yapan Düzen, “Erdoğan artık prim yapmıyor. Milletin AK Parti’ye artık güveni kalmadı. Vatandaş memnun değil, emekli memnun değil, işçi memnun değil, öğretmen memnun değil. Hiç kimsenin artık dayanacak gücü kalmadı. Sayın Erdoğan biz bu toprakları marketten satın almadık” dedi.

“Her sandıkta bir avukat olacak”

Millet ittifakının 81 il ve 973 ilçesinde ve de beldesinde uyumlu bir şekilde çalıştığını ve sokağa indiklerinde hiçbir vatandaşın ‘adayınız kim olacak?’ sorusunu bile sormadığının altını çizen Düzen,” AKP saltanatına son vermek için birlik-beraberlik içerisinde sandığa gidip oy kullanmak hepimizin görevi olmalı. Ayrıca sandık güvenliğini sağlamak da çok önemli. Bununla ilgili ciddi çalışmalarımız var. Antalya’nın 913 mahallesinde kurulacak 5824 sandıkta parti görevlilerimizin yanı sıra her sandıkta bir avukat görevlendirmesini tamamladık. Ayrıca binalarda kontrol altında tutulacak. Bizler inandık hep birlikte başaracağız. Bundan zerre kadar kuşkunuz olmasın” diye konuştu.

“Aynı inançla çalışmaya devam edeceğiz”

İlçe Başkanı İlhami Demiral ise yeniden seçilmesinden dolayı delegelere yaptığı teşekkür konuşmasında; bundan böyle de Manavgat’ın menfaatine olan çalışmalara aralıksız devam edeceklerini ve destek olacaklarını söyledi. Demiral, “AKP’nin 20 yıllık saltanatına Allah’ın izniyle son vereceğiz. Millet ittifakıyla yeni ufuklara yelken açıp ülke olarak baharı hep birlikte yaşayacağız. İnancımız sonsuzdur. Başaracağız.” Dedi.