Manavgat’ı kahreden ölüm

0

Manavgat’ın bilinen, sevilen iş insanı Avni Mutlu, geçirdiği beyin kanaması sonucu hayata gözlerini yumdu. Avni Mutlu’nun erken ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Avni Mutlu evli, ikisi kız üç çocuk babasıydı.

Doğduğu gün öldü

7 Temmuz Perşembe günü ailesiyle birlikte doğum gününü kutlayan Avni Mutlu, ertesi gün işyerinde saat 17.00 sularında fenalaşarak Manavgat’taki özel bir hastaneye götürüldü. Beyin kanaması tanısıyla yapılan ilk müdahalenin ardından aynı hastanenin Antalya’daki merkezine acil olarak sevk edilen Avni Mutlu, doktorların tüm çabalarına rağmen hayata tutunamayarak vefat etti.

Çocuklarının son vedası yürek burktu

1966 doğumlu (56) Avni Mutlu’nun ani ölümü ailesi ile sevenlerini kahretti. Cenaze namazı öncesi kızının babasının tabutuna sarılarak son vedası yürekleri burktu. Doğduğu günden 56 yıl sonra aynı gün hayata veda eden Avni Mutlu için, “Takdir-i İlahi” yorumlarının yapılması dikkat çekti.

Çeltikçi’de toprağa verildi

Avni Mutlu’nun cenazesi evinin önünde okunan veda duasından sonra dünyaya geldiği Çeltikçi Mahallesi’ne getirildi. Burada ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Avni Mutlu’nun cenaze törenine siyasiler, iş insanları, turizmci iş insanları, oda ve STK başkanlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, dost ve akrabaları ile sevenlerine sabırlar dileriz.