Milli Yol Partisi (MYP) İlçe Başkanı Kılınç’ın Kurban Bayramı  Mesajı

0

Dini ve milli bayramların her zaman birleştirici bir ruhla inananları bir araya getirdiğini belirten Milli Yol Partisi (MYP) Manavgat İlçe Başkanı Ali İhsan Kılınç, “Bayramlar; insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı özel günlerdir.” dedi.

Milli Yol Partisi Manavgat İlçe Başkanı Ali İhsan Kılınç şöyle devam etti:

Yaşamaya çalışan toplumların, ülkelerin içinde yaşandığı şartlara bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti topraklarında ve ay-yıldızlı Türk Bayrağı altında kardeşçe huzur içinde yaşanabileceğine inanıyorum. Dini bayramlarda sevinmek kadar, sevindirmek de önemlidir. Özellikle, sevindirmenin önem kazandığı ‘Kurban Bayramı’nda ’yardımlaşmanın ve dayanışmanın da gereği olarak darda olanlarla, muhtaç, yoksul, yetim ve kimsesizler ile tedaviye muhtaç durumdaki insanlarımızın, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin ziyaret ederek hatırlanması, desteklenmeleri ve sevindirilmeleri büyük önem taşımaktadır.

Bu vesileyle Kurban Bayramı’nın Manavgat’ımıza, ülkemize, İslam Âlemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisi ile kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabulünü Yüce Allah’tan diliyor, herkese aileleri ile birlikte daha nice bayramlarda birlikte olmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.