Tütüncü, Korkuteli’de gönül kapılarını çaldı

0

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe gezileri kapsamında hafta sonu Korkuteli ilçesi’nde gönül kapılarını çalarak, ilçe sakinlerinin sevinç ve kederlerine ortak oldu.

Antalya’nın ilçelerini karış karış gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe gezileri kapsamında rotasını Korkuteli İlçesi’ne çevirdi. Cumartesi gününü Korkutelili hemşehrilerine ayıran Başkan Tütüncü, yuva kuran gençlerin evlilik akitlerine katıldı, hasta ziyaretleri ile şifa, taziye ziyaretleri ile de başsağlığı dileklerini iletti.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Berkant Yavuz, AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve ilçe teşkilatının katıldığı Korkuteli ziyaretinde Başkan Tütüncü, hemşehrilerinin sevinç ve kederlerini paylaştı.

Korkuteli ilçe sakinleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Tütüncü, vatandaşlarla sohbet etti, istek ve taleplerini dinledi. Çok sevdiği çocuklarla da keyifli sohbetler gerçekleştiren Başkan Tütüncü, erkek çocuklarına araba, kız çocuklarına da bebek hediye etti. Antalya’nın her bir köşesini karış karış gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hafta sonu Korkutelili hemşehrileriyle güzel anılar biriktirdi.