Advert

Sıcakta çalışan asfalt işçilerine ayran ikramı

Gülbahçesi Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Karalar, 40 derece sıcaklıkta asfalt çalışması yapan yol müdürlüğü ekiplerini de ziyaret etti.

Sıcakta çalışan asfalt işçilerine ayran ikramı
Bu içerik 870 kez okundu.
Advert

Adana’nın sıcağına rağmen asfalt ekibinin aralıksız çalıştığına vurgu yapan başkan Karalar, işçilere ayran ikramında bulundu.

 

HALKIN BAŞKANI HALKIN ARASINDA

 

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Gülbahçesi Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını dinledi. İlk olarak mahalle muhtarlığına giden Başkan Karalar burada bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Karalar, mahalle ilgili belediyecilik anlamında sıkıntıları olup olmadığını sordu.  Başkan Karalar’ı mahalle içerisinde inceleme yaparken gören bazı vatandaşlar Başkan Karalar’a teşekkürlerini iletti. Başkan Karalar ise; “Söz verdiğimiz gibi seçildiğimiz günden beri halkın arasındayız, zaten biz halktan geldik halktan kopmamız söz konusu dahi olamaz” şeklinde konuştu.

 

ASFALT EKİBİNE BAŞKAN KARALAR’DAN AYRAN İKRAMI

 

Mahalle’de incelemeler yapan Başkan Zeydan Karalar, asfalt çalışması yapan Yol Müdürlüğü ekiplerinde ziyaret etti. Birim müdürlerinden çalışmalar ile ilgili bilgi alan Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın son günlerde aşırı sıcak olduğunu ve bu sıcağa rağmen ekiplerin canla başla aralıksız çalıştığını belirterek asfalt ekibine ayran ikramında bulundu. Başkan Karalar, “Yol Müdürlüğümüze bağlı ekipler Adana’nın sıcağına aldırmadan aralıksız çalışıyor. Ben buradan emekçi arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Biliyorum çok yoruluyorlar ama Seyhan için, Seyhanlı için aralıksız çalışıp emek sarf ediyorlar. Ben sizlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Başkan Karalar, cebinden çıkardığı parayı yanındakilere vererek işçilere ayran alınıp dağıtılmasını istedi. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı