Advert

Eslem Hastanesi’nden MEDİPARK’a Ziyaret

Özel Manavgat Eslem Hastanesi genel müdürü Ömer Faruk BİNZET ve kurum işletmecilerinden Eşref KARAMIZRAK, Akdeniz Medipark Medikal’i ziyaret etti.

Eslem Hastanesi’nden MEDİPARK’a Ziyaret
Bu içerik 246 kez okundu.
Advert

Özel Manavgat Eslem Hastanesi genel müdürü Ömer Faruk BİNZET ve kurum işletmecilerinden Eşref KARAMIZRAK, Akdeniz Medipark Medikal işletmecisi Ramazan KERVAN’ı ziyaret ederek sağlık sektöründeki gelişmeler hakkında sohbet etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin kendileri için önemine vurgu yapan Ramazan KERVAN, “Bölgemizde sağlık sektörünün önemli temsilcilerinden olan Özel Manavgat Eslem Hastanesi yöneticilerinin ziyareti bizleri oldukça memnun etti. Kısa zamanda sektörün öncü sağlık merkezi olmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda alanında önemli başarılara imza atmış genel müdürümüz Ömer Faruk BİNZET’i göreve getirerek ciddiyetini de gözler önüne seren Özel Manavgat Eslem Hastanesi’ne başarılar diliyorum” dedi.

 

“Tüm Branşlarda Hizmetlerimiz Başlamıştır”

 

Özel Manavgat Eslem Hastanesi genel müdürlüğü görevine getirilen ve Avrupa Göz, Kapadokya Hastanesi, Özel Anamed Hastanesi gibi Türkiye’nin birçok şehir hastanesinde başarılı çalışmalara imza atan Ömer Faruk BİNZET… Özel Manavgat Eslem Hastanesi’nin yüksek teknolojisi, geniş yatak kapasitesi ve yeni kadrosu ile tüm branşlarda hizmet vermeye başladığını ifade etti. Kurum olarak profesyonel ekipleri ve sahip oldukları üst düzey donanımları ile kaliteli hizmet verdiklerinin altını çizen BİNZET;

 

“Kısa zaman içerisinde sektörümüzün öncü sağlık merkezi haline getirmeyi hedeflediğimiz Özel Manavgat Eslem Hastanemiz, tüm branşlarda deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye hazır durumdadır. Yüksek teknolojisi ve donanımı ile hizmet veren hastanemiz, turistlik tesisler ve bölgemize gelen yurt dışı ve yurt için konuklarımızın yanı sıra… SGK, dernekler ve asistan firmalar ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda tüm halkımıza hizmet vermektedir” dedi.      

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı