Advert
Advert
Advert

KAYIP CESETLERE ULAŞILDI

Antalya Valiliği, Antalya’da Cumartesi günü alabora olan Kurt C isimli Gezi Teknesi’nde kayıp olan iki yolcunun cesetlerine ulaşıldığını bildirdi.

KAYIP CESETLERE ULAŞILDI
Bu içerik 97 kez okundu.
Advert

Valilikten yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

ALABORA OLAN KURT C İSİMLİ GEZİNTİ TEKNESİ

 

03 Eylül 2016 günü saat 17.15 sularında Antalya Kaleiçi Yat Limanından kalkan ve turu hitamında dönüş yapan Kurt C isimli gezinti teknesi ani gelişen fırtına nedeniyle Kaleiçi önlerinde alabora olmuştur.

 

Teknede bulunan 86 kişiden 84’ü Sahil Güvenlik ve İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Liman Şube Müdürlüğü Ekipleri ile çevrede bulunan tekneler tarafından tahliye edilmiş olup, sağlık durumları iyidir.

 

Kaza sonucunda kayıp olan 2 kazazedenin bulunmasına yönelik icra edilen arama kurtarma faaliyetlerine 04 Eylül 2016 tarihinde 2 Adet Sahil Güvenlik Botu, 1 Adet Sahil Güvenlik Helikopteri ile Sahil Güvenlik, Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Liman Şube Müdürlüğü ve İtfaiye’ye ait Dalış Ekipleri tarafından devam edilmiştir.

 

Sahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı koordinesinde ; Sahil Güvenlik, İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Liman Şube Müdürlüğü ve İtfaiye Dalış Ekipleri tarafından icra edilen dalış faaliyetleri sonucunda kayıp olan Türk Vatandaşı Serap Çelik (38) ve Lübnan uyruklu Samira Frayha’nın (48) cansız bedenleri, deniz tabanında batık vaziyette bulunan tekne enkazı içerisinde tespit edilerek denizden çıkartılmıştır.

 

Kayıp şahısların bulunması hitamında söz konusu kazaya ilişkin olarak devam eden arama kurtarma faaliyeti sona erdirilmiştir. 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HİNDİSTAN ZİYARETİ  MEYVELERİNİ VERİYOR
HİNDİSTAN ZİYARETİ MEYVELERİNİ VERİYOR
Efsaneler Kupası Galatasaray’ın
Efsaneler Kupası Galatasaray’ın