Advert

ATEŞ : Eğitimcilere ve basına çok iş düşüyor

Fark Anadolu Lisesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş 2016- 2017 Eğitim- Öğretim yılı öncesi basınla kahvaltıda bir araya geldi. Pınar Balık Evi’ndeki kahvaltıya lisenin öğretmenleri ile öğrencilerde katıldı.

ATEŞ : Eğitimcilere ve basına çok iş düşüyor
Bu içerik 179 kez okundu.
Advert

15 Temmuz gecesinde yaşanan hain FETÖ darbe girişiminin kabul edilemez olduğuna vurgu yapan Ramazan Ateş, “böylesine hain alçaklıkların bir daha yaşanmaması için biz eğitimciler ile siz basın mensuplarına büyük iş düşüyor” diye konuştu.

Fark Anadolu Lisesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ateş konuşmasının devamında şunları söyledi:

Farklı bir gelecek için…                                   

Saygıdeğer basın mensupları değerli çalışma arkadaşlarım geleceğimizin teminatı gençler 2016-2017 eğitim öğretim yılına başlayacağımız bu günlerde kahvaltıda bir araya geldik. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.

 

 

2015-2016 eğitim öğretim yılında verimli ve başarılı bir yıl geçirdik. Sınava giren öğrencilerde Türkiye’nin ilk 300 ünde 2 öğrencimiz bulunmaktadır, ilk 1000 de ise öğrencilerimizin 13 derecesi bulunmaktadır. Siz gençlerin ise düzenli çalışarak kurumumuzun yıl içerisinde düzenleyeceği sosyal faaliyetlerden de kopmadan daha başarılı olabileceğinize inanmaktayım.

 

Ülkemizin içinde bulunduğu durum gereği milli ve manevi değerlere bağlı Mustafa Kemal Atatürk’ ün kurucusu olduğu cumhuriyetin kutsal bekçilerini yetiştirmenin önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır, bundan dolayıdır ki ciddiyetle yaptığımız işin Özel Fark Anadolu Lisesi olarak bilincindeyiz. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası