Advert

Zeynep & Mehmet Evlendiler

Ümmühan – Şefik Erol’un (Avukat) kızları Zeynep Erol ile Hamidiye – Şükrü Arslan’ın (Sınav Eğitim Kurumu) oğulları Mehmet Arslan muhteşem bir tören ile hayatlarını birleştirdi.

Zeynep & Mehmet Evlendiler
Bu içerik 363 kez okundu.
Advert

Kumköy Beach Resort Hotel & SPA’da gerçekleştirilen düğün töreni siyaset ve iş dünyasının tanınmış simalarını bir araya getirdi. Çifti bu en mutlu günlerinde akrabaları ile dostları da yalnız bırakmayarak mutluluklarına tanıklık etti. Havai fişekler eşliğinde salona gelen çift, ilk danslarını büyük bir coşku ile gerçekleştirdi. Dans sonrası masalar tek tek dolaşılarak misafirlere ‘Hoşgeldiniz’ denildi. Zeynep – Mehmet çiftinin nikâhlarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına Dudu Gençol kıydı. Çiftin nikâh şahitliklerini ise Manavgat Ülkü Ocakları Başkanı Salman Öztürk ile Fatma Taş yaptı. Dudu Gençol, “yuvayı diş kuş yapar” diyerek alkışlar ve naralar eşliğinde evlilik cüzdanını anne adayı Zeynep Arslan’a verdi ve Başkan Sözen’in hediyesini sundu.

 

 

Konuklar, orkestranın seslendirdiği birbirinden güzel ezgilerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendikleri bir gece yaşadılar.

 

 

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak Zeynep- Mehmet Arslan çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı