Advert

Ayşe Nil ile Olcay’ın en mutlu günü

Emiş – Sıraç Bozkurt’un kızları Ayşe Nil Bozkurt ile Ayşegül Recep Çağatay’ın oğulları Olcay Çağatay gerçekleştirilen bir törenle hayatlarını birleştirdi.

Ayşe Nil ile Olcay’ın en mutlu günü
Bu içerik 360 kez okundu.
Advert

Irmak Garden Kır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün törenine Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan tüm yönetim kurulu üyeleriyle birlikte katılırken, akraba ve dostları da genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Genç çiftin nikâhını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sülek kıydı. Çiftin nikâh şahitliklerini ise Hatice Kılıç ile Yalçın Pala yaptı. Çift havai fişekler eşliğinde geldiği salonda ilk danslarını yaptı. Çift daha sonra bu mutlu günlerini paylaşan akraba ve dostlarının masalarını tek tek gezerek teşekkür etti. Pasta kesimi ve takı töreni sonrasında davetliler, orkestranın seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

 

 

Anneler kızlarının mutluluğunu isterken bir diğer yandan da yanlarından ayrılmalarını istemezler. Bu gerçeklerle baş başa kalan gelinin annesi Emiş Bozkurt’un ay ışığının yüzünü aydınlattığı hüznü ve sevinci düğün gecesinin en dikkat çeken fotoğrafıydı.

 

 

 

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak Ayşe Nil – Olcay çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası