Advert

“İYİ Kİ DOĞDUN AŞK BÖCEĞİM”

Blue Waters Otel’in Restaurant Şefi Saffet Çapar eşi Aysel Çapar’ın yeni yaşını organize ettiği sürpriz bir partiyle Sorgun Çamlığı’nda kutladı.

“İYİ Kİ DOĞDUN AŞK BÖCEĞİM”
Bu içerik 91 kez okundu.
Advert

İş çıkışı arkadaşlarıyla birlikte Sorgun Çamlığı’na gelen Çapar, hummalı bir çalışma içerisine girerek iki ağaç arasına; “İYİ Kİ DOĞDUN AŞK BÖCEĞİM” pankartı asarak doğal mekânı balonlarla süsledi. Yere serilen kilimlere doğum günü pastası hazırlandıktan sonra eşini arayarak çamlığa gelmesini isteyen Çapar’ın eşinin yürüyeceği güzergâhı gül yapraklarıyla donatması sevginin yüceliği, eşe duyulan sevgi ve saygının yanı sıra kadına verilen değerin önemini hatırlatması açısından güzel görüntüler oluşturdu.

Eşinin sürpriz doğum günü partisinden duyduğu mutluluğu eşi ve iş arkadaşlarıyla paylaşan Aysel Çapar, “ Hani bazen, ‘sözün bittiği yerdeyiz’ derler ya sanki öyle bir durumdayız. Şu an söyleyeceğim her kelimenin bu büyülü atmosferde yeterince anlam bulmamasından korkarım. Biz zaten eşimle sözcüklere sığınmadan kalplerimiz ve gözlerimizle konuşuyoruz” diyerek duygu yoğunluğunu dile getirdi.

Eşimin söyledikleri üzerine söz söylemem diyen Saffet Çapar ise kalp şeklinde kestiği doğum günü pastasını eşine ikram etti. 

Doğal mekâna ev sahipliği yapan tüm canlıların yanı sıra iş arkadaşları da çifti yalnız bırakmayarak bu mutlu günlerine tanıklık etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası