Advert

Özlem Yıldız’dan çok konuşulacak itiraflar

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Özlem Yıldız, Söylemezsem Olmaz programına çok özel açıklamalar yaptı.

Özlem Yıldız’dan çok konuşulacak itiraflar
Bu içerik 134 kez okundu.
Advert

Özlem Yıldız'ın açıklamaları şöyle;

"ÇOK ÇEKEMEYENİM VAR"

Hep istediğim şeyler oluyor şu anda hayatımda. Çok çekemeyenim var. Ben kendi halinde yaşayan biriyim, çok büyük hırsları olan ve başkalarının ekmeğiyle oynayan biri değilim. "Aman bu kız mutlu olmasın" , "Aman bu kız hiç işe gitmesin" diye düşünen insanlar var. Ama ben konuşmuyorum, işlerim konuşuyor bu ara. Dostum dediğim, yanında gezdiğim, içimi döktüğüm çok az arkadaşım kaldı. Bundan dolayı da çok mutluyum çünkü bunu ben istedim. Çok zarar gördüm.

Evli iş adamı Mustafa Elgin ile yaşadığı ilişki hakkında çarpıcı açıklamalar yapan ünlü sunucu şöyle konuştu:

 

"HİÇ TAHMİN ETMEDİĞİM OLAYLARLA KARŞI KARŞIYA KALDIM"

 

Yaşananların ardından tekrar ayağa kalkıyorum. Ben özel hayatıyla gündeme gelme peşinde olan bir insan değilim. Sanki hiçbir iş yapmıyorum da, yalnızca özel hayatımla gündeme geliyorum gibi bir durum ortaya çıktı. İsteğim dışında gelişen, hiç tahmin etmediğim olaylarla karşı karşıya kaldım.Bir giyim firmasının varisiyle aşk yaşadığı iddia edilen Özlem Yıldız hakkında çıkan aşk iddialarını reddetti:

 

"HAYATIMDA ÖZEL BİRİ YOK"

 

Bu duyumu son zamanlarda çok sık alıyorum. Ama kendisi çok yakın arkadaşım. Henüz hayatımda aşk yok. Hayat sürprizlerle dolu, ne olur bilmiyorum ama şu an hayatımda özel biri yok. Bir kere olumsuz bir şey yaşayıp da çocuk sahibi olan bir kadın olarak hemen evlilik kararı alabileceğimi sanmıyorum. Hayatımdaki en önemli şey oğlum. Evleneceğim ya da evlenmeyeceğim demiyorum.

 

Kaynak: SABAH HABER

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı