Advert

MANAVGAT GENÇLİK MERKEZİNİN ZEMİN ETÜDÜ YAPILDI

Manavgat Gençlik Merkezi'nin Gençlik Spor Bakanlığının 2016 yılı yatırım programına alınmasının ardından Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından inşaat alanın zemin etüdü yapıldı.

MANAVGAT GENÇLİK MERKEZİNİN ZEMİN ETÜDÜ YAPILDI
Bu içerik 58 kez okundu.
Advert

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünde yapılacak olan İhale aşamasının tamamlanmasıyla birlikte inşaatına başlanacak ve kısa sürede tamamlanacak.

 

Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu'nun bulunduğu 12 bin metre karelik alana yapılacak olan Manavgat Gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı olarak Manavgat gençliğine hizmet edecek.  Antalya Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüğü tarafından zemin etüdü yapılan gençlik merkezinin ihalesinin yapılmasının ardından inşaatına en kısa sürede başlanacak.

 

    İHALESİ SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YAPILACAK 

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: ” Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı olarak gençlerimize hizmet verecek olan bu tesis, Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu'nun bulunduğu 12 bin metrekarelik alanın içerisine yapılacak. Antalya Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüğü tarafından zemin etüdü yapılan tesisin ihalesi ise Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek.  

 

 

      BÖLGE CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK

2016-2017 eğitim öğretim yılında açılacak olan Turizm Fakültemiz, Manavgat Meslek Yüksek Okulumuz, Kredi Yurtlar Kurumu yurtları ve mevcut spor salonumuzun hemen yanı başına yapılacak olan Gençlik Merkezimiz, aynı zamanda bölgenin gelişimine ve bir cazibe merkezi haline gelmesine katkı sağlayacaktır.  Manavgat Gençlik Merkezimizin ilçemize kazandırılmasında büyük destekleri bulunan başta Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç'a, bölgemizin çok değerli milletvekillerine ve İl Başkanımız Sayın Rıza Sümer'e teşekkür ederim" dedi.

 

     MANAVGAT GENÇLİK MERKEZİNDE YOK YOK !

Manavgat Gençlik Merkezinde gençlerin, öğrenci, sporcu ve kulüplerin Voleybol, Basketbol,Cimnastik, badminton, halter, Taekwondo, karate-do, kick boks, Muay Thai, judo, masa tenisi, tenis,  gibi spor branşlarında antrenman yapabilmeleri için spor salonu bulunacak.

 

     AKADEMİLER AÇILACAK

Spor branşlarının yanısıra akademilerinde bulunacağı Manavgat Gençlik Merkezinde; Gençlerimizin serbest zamanları değerlendirip kendilerini geliştirme fırsatı bulabileceği; Enderun değerler akademisi, Dini ilimler akademisi, sosyal bilimler akademisi, kişisel gelişim atölyesi, inovasyon, dil eğitim atölyeleri ve matematik edebiyat gibi çeşitli gençlik kulüpleri bulunacak.

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı